Daimler готує повернення в Іран

228

Tweet

Daimler готує повернення в Іран

Відміна санкцій відносно Ірану, на думку болгарської логістичної компанії АТН-Транс ЕООД, повинна серйозно оживити вантажоперевезення з Балканського регіону в Іран. Це значно посилить галузь транспортної логістики в регіоні і буде сприяти створенню транспортної інфраструктури і нових робочих місць в області логістики.

Daimler Trucks готується до повернення, як один з провідних виробників важких автомобілів в Іран.

Це стає можливим після того, як 16 січня були скасовані санкції, введені відносно ісламської республіки через недостатню прозорість ядерної програми. Так, Іран виходить з багаторічної міжнародної ізоляції і після доповіді Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) у Відні у Вашингтоні оголосили, що скасовують американське ембарго секторі банків, стали, транспорту та інших секторів економіки країни. Європейський союз також розпочав процедуру скасування санкцій.

Це призведе до повернення всіх великих світових компаній на ринок ісламської республіки, в тому числі і на ринок транспортної галузі. Daimler Trucks вже прийняв рішення з цього питання. Компанія присутня офіційно в країні з 1953 року через свій бренд Mercedes-Benz, як виробник легкових і вантажних автомобілів.

Daimler Trucks планує повернення в Іран з допомогою брендів Mercedes-Benz і Fuso, для цієї мети вже були підписані попередні листи з намірами про співпрацю з місцевими компаніями, такими як Iran Khodro Diesel (IKD) і Mammut Group.

IKD є дочірньою компанією Iran Khodro Industrial Group, найбільший виробник автомобілів в країні з більш ніж 50% частки ринку. Компанія співпрацює з Daimler, більше половини століття, а майбутні спільні заходи включають виробництво компонентів і вантажних автомобілів Mercedes-Benz в Ірані, а також створення спільної компанії. Плани Daimler Trucks забезпечать повернення компанії як акціонера в Diesel Engine Manufacturing Co. До введення санкцій відносно Ірану, Daimler продавали до 10 000 автомобілів в країні, більшість з них були комерційні транспортні засоби.