Бельгія відновила прикордонний контроль з Францією

324

Tweet

міністр внутрішніх справ Бельгії Жан Жамбон

“Інформуємо Європейську комісію, що ми тимчасово відхилимося від шенгенських правил” , оголосив на прес-конференції у Брюсселі міністр внутрішніх справ Жан Жамбон.

Бельгія оголосила, що тимчасово відновила прикордонний контроль з Францією. Мета в тому, щоб зупинити прибуття мігрантів з табору поблизу Кале, повідомляє Агентство “Франс прес”. Міра -це новий удар по зоні подорожей без паспорта Європейського союзу.

Прикордонна поліція перебуває на франко-бельгійському кордоні через побоювання, що мігранти, які були вигнані з табору край Кале, можуть податися на бельгійський берег і спробувати проникнути у Великобританію.

Бельгія зміцнює заходи безпеки на своєму кордоні з Північною Францією, після того, як французькі власті приступили до знесення табору, уточнює Daily Express.

Акція була проведена після того, як велика кількість мігрантів, попрямувало в бельгійський порт Зеебрюж, щоб потім перебратися до Великобританії.

Різкий приплив мігрантів в Зеебрюж породила побоювання, що місто може стати новим магнітом для мігрантів, яким потрібно дістатися до Великобританії. Політики попереджають, що бельгійське узбережжя, може стати “другим Кале”.