Автомобільні вантажоперевезення по Москві і дорожні пробки

209

Tweet

Автомобільні вантажоперевезення по Москві і дорожні пробки.

Москва стоїть у постійних пробках це давно стало звичним явищем для автомобілістів. Кожен рік ситуація ускладнюється. Це не може не насторожувати перевізників, які займаються автомобільними вантажними перевезеннями по Москві і області (http://www.transastra.ru), і замовників. Дотримання термінів подачі машини та виконання замовлень контролювати та дотримуватися в таких умовах стає все складніше.

Для транспортних компаній дорожні затори несуть за собою грошові витрати з кількох причин. Збільшується час виконання роботи, при щільному русі водій втрачає в день як мінімум дві години і упускає можливість потрапити на наступне замовлення.

Зростає витрата палива. Так, наприклад, вантажна Газель на замовлення (http://www.transastra.ru/gazelorder.htm) споживає в середньому 15-16 літрів на 100 кілометрів, в пробках ж цей показник зростає приблизно на 10 відсотків. В кінці місяця перевитрата на бензин виливається в відчутну суму.

Щоб відшкодувати ці втрати, вони враховуються при ціноутворенні послуг вантажоперевезень. Відповідно, затори б’ють по кишені як виконавця, так і замовника. Дорожчає ціна зменшується кількість клієнтів, яких влаштовує, падає число заявок.

На жаль, навіть досвідчені фахівці не в змозі передбачити всі дорожні ситуації і правильно запланувати тимчасову тривалість шляху і прокласти маршрут. Тому вся надія звернена в бік уряду столиці, який в останні роки активно займається вирішенням цього завдання. Розширюються основні Московські магістралі, будуються нові розв’язки. З’являються станції метрополітену на околиці, що теж в тій чи іншій мірі знижує потік наземного транспорту. Виділені лінії під громадський транспорт повинні були спонукати москвичів пересідати з авто на автобуси і тролейбуси. Повсюдні перехоплюючі парковки також переслідував цю мету. Платні паркувальні місця в центрі припускають, що жителі столиці воліють добиратися туди, залишаючи свій автомобіль будинку. Досить багато заходів було прийнято, якісь вдалі, щось ні. У всякому разі, проблема не вирішена й досі актуальна. Для її вирішення потрібні об’єднані зусилля як автолюбителів, так і влади.

На даний момент багато автодороги знаходяться в стадії планування, на їх будівництво знадобляться роки. Вантажоперевезення потрібні постійно, перевізники змушені підлаштовуватися під реальний стан справ, сподіваючись на лояльність і розуміння клієнтів.