Аутсорсінг ЗЕД без зайвих проблем

218

Tweet

Аутсорсінг ЗЕД без зайвих проблем

На сьогоднішній день найпопулярнішою послугою у сфері зовнішньої економічної діяльності є аутсорсінг ЗЕД (http://april-broker.ru/uslugi/autsorsing-ved). Так називають комплексну послугу, при реалізації якої частина або всі зовнішньоекономічні операції передаються іншій компанії на підставі договору.

Якщо згадати історію, то саме поділ праці стало переломним моментів у виробництві і промисловості в цілому. І розподіл функцій залишається актуальним і сьогодні. Для підприємства, що користується аутсорсингом ЗЕД, ця послуга несе тільки плюси. Всі специфічні операції, що вимагають досвіду роботи і знань у вузьких областях, на договірній основі здійснюються організацією з професійними навичками, основним напрямком діяльності якої є ЗЕД послуги.

Завдяки аутсорсингу, основний штат підприємства може сконцентрувати свою увагу на виконанні основних завдань: нарощування і модернізації виробництва, розширення асортименту і т. д.. Професійні аутсорсери пропонують дуже широкий спектр послуг, який включає в себе: представлення компанії на міжнародних ринках, пошук іноземних партнерів та укладання угод з ними, розрахунок собівартості товару, перевезення вантажів, митне очищення, зберігання, рішення питань по рекламаціях.

Агентський договір – найпопулярніший договір на надання послуг аутсорсингу. При оформленні такого договору, агент розпоряджається вантажем від імені безпосереднього власника вантажу та за його дорученням. Агент отримує все ті ж права, які має власник вантажу, але всі операції виконуються зі схвалення клієнта. Однак агент несе всю фінансову відповідальність за вироблені операції, вантаж, митні виплати та інше.

Вартість послуг аутсорсингу зазвичай розраховується як відсоток від вартості угоди, і зазвичай складає 1-9%. Вартість послуг залежить від спектру пропонованих послуг, регулярності співробітництва, складності завдань і термінів їх вирішення.

ЗЕД послуги – не єдиний напрямок аутсорсингу. Він буває різним. Стороннім організаціям можуть бути передані бухгалтерські операції, обслуговування техніки, прибирання, охорона. Принцип здійснення такого аутсорсингу аналогічний – частина процесів передається професійної організації. У загальному і цілому аутсорсинг дозволяє скоротити витрати підприємства до 40% в тій частині діяльності, де ця послуга залучається.

Особливо поширений у світі виробничий аутсорсинг. Наприклад, автогіганти багато частині не виробляють самостійно, а передають проектування і виробництво іншим компаніям.

За матеріалами сайту april-broker.ru