Аеропорт Софії збільшує переробку вантажу в 2016 році

344

Tweet

Аеропорт Софії збільшує переробку вантажу в 2016 році

Аеропорт Софія в Болгарії зберігає позитивну динаміку обслуговування товаропотоку, який виріс на 12% при обробці 2974 тонн за січень і лютий 2016 року.

Збільшення відбувається із-за більшого обсягу вантажів, що перевозяться вантажними літаками (+22%), в той час як на регулярних пасажирських лініях, зберігає рівень попереднього року.

Аеропорт зустріне літній розклад польотів, яке вступає в силу з 27 березня 2016 року, маючи 4 нових прямих маршруту до Аліканте, Осло/Торп, Гамбург/Любек і Бірмінгем. У квітні Ryanair починає свою регулярну програму з Софії до Пізи і в Лондон/ Станстед.

Загальна кількість пасажирів протягом місяців січень і лютий у двох терміналах склала 641 807, що на 14% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. На 17% зросла кількість пасажирів на міжнародних регулярних лініях в результаті відкритих влітку минулого року нових прямих маршрутів.

Вперше в нинішньому зимовому сезоні дві традиційні туристичні схеми від англійської авіакомпанії Thomas Cook виконуються регулярні рейси, а не чартер.

З початку року 7045 літаків приземлилося і вилетіло в аеропорту Софії, це збільшення на 10% в річному численні. І тут найбільший зростання на 13 %, відзначають міжнародні регулярні лінії.